Opublikowano:

Poznaj 9 zalet pilatesu

wpływ pilatesuPilates jest tyle Państwa z umysłem, jak to jest fizyczny trening. Nie tylko czy Pilates ponownie kształtu ciała, ale ma również możliwość oczyścić umysł, możesz napełnić pozytywne wibracje i karmić twój wewnętrzny spokój. A to tylko początek!

Większość ludzi venture w Pilates jako ziemi obiecanej napięty brzuch, zdecydowanego i mocniej miednicy. Inni słyszeli twierdzi, że Pilates można złagodzić ból stawów i przynieść ulgę od fizycznych dolegliwości. Niektóre natknąć Pilates w terapii fizycznej jako część planu leczenia pooperacyjnego lub szkody. W świecie sportu wielu Pilates reklamowany jako sposób, aby poprawić swoje umiejętności sportowe i wydajności.

Podczas gdy Pilates pomoże leczyć urazy, poprawy samopoczucia i poprawić swoją grę, połączenie ciała i umysłu jest to, co ma tendencję do odwołania się do osób najbardziej i utrzymuje je wraca. Ze względu na rozproszony stan naszego nowoczesnego społeczeństwa, ludzi tęskni do trosce i zorientowanych na zdrowie sposobów radzenia sobie z co dzieje się w naszym życiu i nieprzewidywalny świat, w którym żyjemy.

Podczas poszukiwania własnej wersji wewnętrznego spokoju, mamy tendencję, aby odroczyć do bardziej popularnych technik samodoskonalenia, jak terapii, medytacji i pozytywne afirmacje, ale Tarcza dzieli Cię od patrzenia w nas samych i nasze samopoczucie fizyczne jako doskonałe narzędzie pomoże nam utrzymać równowagę i harmonię w naszym życiu. Jak się okazuje, Pilates jest one-stop-shop do osiągnięcia wewnętrznego spokoju umysłu.

Poprawa koncentracji

Pilates jest nie bezmyślne ćwiczeń. Wszystkie ruchy wymagają tego skupić się na oddechu, postawy i działania. Stężenie jest jednym z najbardziej korzystne umiejętności dla codziennego życia i sprawności fizycznej. Pilates pozwala doskonalić swoje wewnętrznej wizji i pomyślnie wykonać codzienne cele i jest nabytych umiejętności.

Poprawa pamięci

Podczas gdy nasze ciała wydają się być fizycznie elastyczne i mocne w naszych młodych lat, część naszego mózgu odpowiedzialnych za pamięć i funkcje poznawcze zacznie kurczyć początku w naszym pod koniec lat 20.

Wyzwanie samemu przez nowe działania edukacyjne i kładzenie sam w nieznane doświadczenia to świetny sposób do zwalczania utraty pamięci, jednak większość z nas nie mają dodatkowe kilka godzin tygodniowo lub dyscypliny, aby nauczyć się nowego języka, czy krzyżówki lub wykonywać codzienne zajęcia z ręką niedominującą i nogi.

Ćwiczenia Pilates mają zdolność do świadczenia nasze ciało i nasz umysł w tym samym czasie. Jeśli zaczniesz zautomatyzowanie treningu, tak jak robi te same czynności fizycznych w taki sam sposób, trening staje się roboty i wysysa mózg zamiast stymulować go.

Działa Uspokajająco

Pilates jest prawdziwa definicja ciała i umysłu przez przekonujące, aby czuć się połączenie osobowe między swoje działania fizyczne i emocjonalne stan naszego umysłu. Czy chcesz, czy nie, należy wyczyścić umysł, żadnych rozrywek, podczas wykonywania ruchów w trosce wymaganych Pilates.

Badania wykazały, że nasz stan emocjonalny i oddychania wzorów są ze sobą powiązane. W niedawnym badaniu przez Pierre Philippota (jak cytowane przez Psychology Today) Wykazano wyraźny związek między emocjonalny stan naszego umysłu i oddychaniem wzorców. Pomyśl o własne, osobiste doświadczenia z oddychaniem, gdy byłeś wersów zestresowanych lub przestraszony Twojej reakcji na sytuacje bardziej zrelaksowany i szczęśliwy.

Rytmiczne oddychanie jest podstawowym składnikiem Pilates. Naucz się rozpoznawać angażują się w Pilates ćwiczenia oddechowe pomóc nam zmniejszyć obciążenie fizyczne, pomocy w relaks i dostroić się do co Twoje ciało jest narrator ty poprzez fizyczne i emocjonalne objawy.

Pomaga kontrolować swoje emocje

Nasze postawy i innych fizycznych wskazówek można opowiedzieć o Twojej osobowości i umysłu w stan emocjonalny. Z czasem negatywne ’emocjonalne depozyty’ wydają się wpłynąć na nasze uczucia strachu i lęku.

Te lęki i niepokoje można przybrać formę zęby, szlifowanie, slouching i mięśniowej, zaostrzenie. Pilates zapewnia gniazdka dla organizmu, w szczególności mięśnie głębokie rdzeń, zwolnij i uwolnić umysł, negatywne myśli i bagaż emocjonalny, które mamy tendencję do noszenia z nami. Pisarz amerykański piosenkarz piosenka Mandy Moore powiedział zdrowia kobiet, że ona robi Pilates trzy do czterech razy w tygodniu, i że jest to jeden ze sposobów dostała dobrą równowagę, zdrowia i szczęścia przez to.

Uczy akceptacji

Połączenie ciała i umysłu, skojarzone z Pilates uświadamia nam kiedy my jesteśmy wymagających zbyt wiele o sobie i innym i daje nam przytomność umysłu krok wstecz i chronić nasze zdrowie, a także tych wokół nas.

Pilates uczy akceptacji i być zadowoleni z naszego organizmu i jego możliwości pracy w naszym zasięgu ruchu i budowanie wytrzymałości i elastyczności stopniowo. Przez różne etapy nauki Pilates możemy znaleźć siły i motywacji, aby przejść do następnego poziomu. Naszych osobistych postępów i osiągnięć, gdy wiedzie przez doświadczenie Pilates pozwala na głębsze poczucie motywacji i priorytet dla siebie.

Kiedy uczymy się słuchać i szanować nasze możliwości organów, dowiedziałem się praktyka ta ma tendencję do przenikać do innych aspektów naszego życia. Przez ponowne zorganizowanie nasze priorytety i pragnienia, możemy osiągnąć na żywo bardziej satysfakcjonujące i pielęgnowaniu styl życia.

Zdobyć zaufanie

Pilates koncentruje się na dobrą postawę i właściwym ułożeniu ciała. Postawy jest filarem dobrego zdrowia, jest również ściśle związana do poprawy zaufania i większe poczucie własnej wartości. Poprzez poprawę ciała, zwiększa zaufanie.

Autentycznie poczujesz lepiej o swój wygląd. I kto wie? Możesz nawet zacząć montaż w ubrania, które nie pasują do kilka miesięcy temu, które na pewno, że poczujesz się lepiej o siebie!

Redukcji stresu

Uczy, kontroli oddechu. Ta metoda przynosi się świeżej krwi do komórek, tak, że proces utlenowania może oczyścić krwioobiegu.

To nie tylko zwiększa swoje zdrowie fizyczne, ale również wyzwalacz odpowiedzi relaks w mózgu i ma potencjał, by zmniejszyć ciśnienie krwi. Ze stresem niższy poziom stanowi szczęśliwy ciała, umysłu i ducha.

Poprawy snu

Znaczenie snu spójnej i wysokiej jakości do promowania zdrowego stylu życia jest dobrze znane i udokumentowane. Ostatnie badania spojrzał czy praktyka Pilates lepsze nawyki związane ze snem, w szczególności czas potrzebny na spadek pomarli.

Wyniki wykazały silną korelację między praktyką Pilates i zdolność do zasnąć szybciej, zatrzymać w uśpieniu dłużej i obudzić uczucie bardziej wypoczęty i rejuvenated.2 myśleć o Pilates jak kojący masaż w połączeniu z ciepłych uczuć wewnętrznej pokoju i masz zadatki środek mocny sen.

Poprawa relacji

Nawiązanie stosunków znaczące i trwałe jest integralną częścią długiego i zdrowego życia. Pilates uczy się stać się lepszą wersją siebie i ulepszyć swoje uczucia jak jesteś postrzegany przez innych.

Otaczając się z innymi podobnie myślącymi Pilates studentów i profesjonalistów, zyskujesz więcej zaufania w możliwość dotyczą i komunikować się z innymi w sposób bardziej zrozumiały we wszystkich aspektach swojego życia osobistego i zawodowego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *